Kariéra

Hledáte práci v bezpečnostní agentuře? Udělejte krok správným směrem.

Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu.

Více 731 411 689

Naše společnost stále nabízí možnost zaměstnaneckého poměru zájemcům o zajímavé zaměstnání. Z naší strany garantujeme korektnost a dobré finanční ohodnocení za řádný pracovní výkon. Požadujeme výbornou pracovní morálku a trestní bezúhonnost.

Pokud máte zájem o zaměstnání u naší společnosti, můžete vyplnit formulář uchazeče o zaměstnání a odeslat nám ho přímo z internetu.

V případě vašeho zájmu nás můžete také kontaktovat.

Aktuální volné pozice

Technik pro montáž slaboproudých zařízení

Náplň práce:

montáž a servis zabezpečovacích, požárních a kamerových systémů revizní a servisní opravy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • orientaci ve slaboproudých systémech
  • řidičské oprávnění sk. B
  • platná vyhláška 50 je výhodou, nikoli podmínkou
  • odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
  • schopnost pracovat v týmu, zájem a ochotu učit se novým věcem
  • spolehlivost, mlčenlivost

Nabízíme:

  • zaškolení v oboru
  • práci v příjemném kolektivu
  • jistotu stabilní a silné rodinné firmy

Plat: od 24 000,- / měsíc

Místo výkonu práce: sídlo v České Lípě, pracovní činnost po celé ČR

Pracovník fyzické ostrahy objektů - pozice strážný

ostraha objektu – pochůzková a kontrolní činnost komunikace s dispečery pultu centrální ochrany recepční služby vrátnice práce na směny práce v uniformě

Požadujeme:

  • čistý rejstřík trestů
  • dobrý fyzický stav (zdravotní omezení nemusí být překážkou pro výkon práce)
  • osvědčení o kvalifikaci strážného je výhodou, nikoli podmínkou

Nabízíme:

  • důkladné zaškolení na daném objektu
  • práci na HPP nebo na DPP

Plat: od 100,- / hodina

Místo výkonu práce: Praha, Děčín, Plzeň, Děpoltovice, Benešov nad Ploučnicí, Bílina, Raspenava

Hodíte se na nějakou z těchto pozic? Ozvěte se nám!

Formulář uchazeče ke stáhnutí Napište nám

Referenční zakázky

Realizovaný projekt

Botanická zahrada Praha

Pro zákazníka zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby fyzické ostrahy objektu, střežení elektronicky zabezpečených objektů pultem centrální ochrany a přepravu finančních hotovostí.

Okresní správa sociálního zabezpečení Teplice

Pro zákazníka zajišťujeme recepční služby a službu fyzické ostrahy, kdy dbáme na ochranu pracovníků a dodržování klidu a pořádku na pracoviště.

Úřad práce Teplice

Pro zákazníka zajišťujeme službu fyzické ostrahy na všech objektech úřadu, kdy dbáme na ochranu pracovníků a dodržování klidu a pořádku na pracovištích, v prostorách budov i v jejich okolí.

Syner, CL Evans, STRABAG,
Eurovia, Chládek a Tintěra

Pro stavební firmy zajištujeme fyzické střežení staveb průmyslových hal, obchvatů silnic, kamenolomů nebo firemních objektů.

Základní školy a mateřské školy

Pro školská zařízení zabezpečujeme dodávky a montáž bezpečnostních a kamerových systémů se službou nepřetržitého dohledu na našem pultu centrální ochrany. U vybraných škol zajišťujeme dozor na přechodech pro chodce.

Sítě provozoven stavebnin v České republice

Pro zákazníky zajišťujeme kompletní služby z hlediska dodání, montáží a servisu bezpečnostních a kamerových systémů s nepřetržitým dohledem na našem pultu centrální ochrany.

Sítě čerpacích stanic různých společností v České republice

Pro zákazníky zajišťujeme kompletní služby z hlediska dodání, montáží a servisu bezpečnostních a kamerových systémů s nepřetržitým dohledem na našem pultu centrální ochrany. Na čerpacích stanicích máme službu dohledu rozšířenou i o službu videotíseň.

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy, v kombinaci se střežením elektronicky zabezpečených objektů pultem centrální ochrany.

Certifikáty, kterými disponujeme

Certifikační list komory podniků komerční bezpečnosti České republiky

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu s ISO 9001:2008

Osvědčení o managementu systému ochrany informací uplatňovaný organizací v souladu s ISO 27001:2013

Zaujala vás některá pozice?Napište nám zprávu!

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.