FYZICKÁ OCHRANA

Zákazníkům nabízíme chytrá a efektivní řešení využití fyzické ostrahy s kombinací moderních bezpečnostních technologií s možností odběru náhrádního plnění.

Více 731 411 689

Naše společnost zajistí osvědčený a spolehlivý způsob ochrany osob a zabezpečení svěřeného majetku formou fyzické ostrahy vnitřních a venkovních prostor. Poskytujeme profesionální služby prověřenými, schopnými, spolehlivými a kvalifikovanými zaměstnanci.

Všichni pracovníci jsou vybaveni potřebnými technickými prostředky a mají zajištěno nepřetržité spojení s Monitorovacím centrem PCO HENIG. Plní úkoly zpracované ve Směrnici pro výkon služby fyzické ostrahy na konkrétní objekt dle požadavků klienta.

Fyzická ochrana – Česká Lípa | HENIG

Propojení fyzického střežení a služeb PCO

Ve spolupráci s naším technickým oddělením zajišťujeme i technické zabezpečení objektů (montáž a servis elektronického zabezpečení, vybavení objektu kamerovými, přístupovými a docházkovými systémy). Bezpečnostní systémy můžeme napojit na Monitorovací centrum PCO HENIG s využitím dalších technických služeb k ochraně majetku a osob.

Fyzická ochrana – Česká Lípa | HENIG
Fyzická ochrana – Česká Lípa | HENIG

Fyzická ostraha a recepční služby

 1. Fyzická ostraha budov a průmyslových areálů
 2. Evidence vstupu osob, vjezdu a výjezdu vozidel, informační služba, ohlašování návštěv, přejímka zásilek v pracovní době, výdej klíčů, přepojování telefonických hovorů, obsluha EPS (elektronického protipožárního systému), rezervace prostor (místností) a další. Nadstandardní schopnost komunikace, reprezentativní zevnějšek, společenský oděv, znalost cizího jazyka dle specifikace klienta.

 3. Monitoring bezpečnostních kamer
 4. Bezpečnostní zajištění marketingových, pořadatelských a kulturních akcí
 5. Kontrola práce-neschopných zaměstnanců

Návrh řešení ostrahy


1) Bezpečnostní analýza objektu, analýza potřeb zákazníka, vyhodnocení bezpečnostních rizik

Prvním krokem bude realizace vstupního rozhovoru se zákazníkem, kde budou popsány základní potřeby a požadavky na zajištění ochrany objektu.

Fyzická ochrana – Česká Lípa | HENIG

3) Realizace fyzické ostrahy

Všichni pracovníci ostrahy mají platnou zkoušku odborné způsobilosti k získání profesní kvalifikace „Strážný", která je opravňuje vykonávat činnosti ostrahy majetku.

Výběr provádějí regionální manažeři, podmínkou přijetí do pracovního poměru je občanská a trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav a psychická kondice, uchazeč předkládá nástupní dokumenty, vypracovává vstupní test a absolvuje školení (přijímací kurz).

Pracovníci ostrahy jsou oblečeni ve stejnokroji společnosti s označením společnosti HENIG s jmenovkou, fotkou a služebním číslem, ke komunikaci s Monitorovacím centrem PCO HENIG a s objednavatelem používají služební mobilní telefon.

Předmětem školení bude navržený systém ochrany objektů, seznámení s povinnostmi jednotlivých pracovníků v souladu s požadavky systému, školení PO a BOZP a školení k obsluze všech technických prostředků instalovaných na projektu.

Fyzická ochrana – Česká Lípa | HENIG
Fyzická ochrana – Česká Lípa | HENIG

4) Kontrola a údržba bezpečnostních služeb

 • Fyzické audity v místě výkonu služby (nepravidelné)
 • UNIKÁTNÍ ONLINE POCHŮZKOVÝ SYSTÉM PŘIPOJENÝ NA MONITOROVACÍ CENTRUM HENIG - systém umí automaticky vyhodnotit, že strážný nenastoupil na pochůzku, ihned informuje dispečera PCO HENIG a vyhotoví report pro manažera projektu. Patří sem měsíční reporty, vyhotovení zpráv z těchto kontrolních činností, včetně návrhu doporučení pro zlepšení systému nebo zjištění neshod
 • Průběžné metodické školení pracovníků

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Proč si vybrat právě nás?

 • Profesionální personál

  Všichni naši pracovníci pravidelně absolvují speciální školení a výcvik.

 • Špičkové technologie a metody

  Pracujeme podle posledních světových trendů v bezpečnosti.

 • Psychologicky silní pracovníci

  Všichni naši pracovníci prochází psychotesty.

 • Technologie

  Špičkové vybavení nám pomáhá hlídat vaše objekty s maximální efektivitou.

Ceník

Zajímají vás naše ceny? Prohlédněte si náš aktuální ceník

Zobrazit ceník

Referenční zakázky

Realizovaný projekt

Botanická zahrada Praha

Pro zákazníka zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby fyzické ostrahy objektu, střežení elektronicky zabezpečených objektů pultem centrální ochrany a přepravu finančních hotovostí.

Realizovaný projekt

Okresní správa sociálního zabezpečení Teplice

Pro zákazníka zajišťujeme recepční služby a službu fyzické ostrahy, kdy dbáme na ochranu pracovníků a dodržování klidu a pořádku na pracovištích.

Realizovaný projekt

Úřad práce ČR

Pro zákazníka zajišťujeme službu fyzické ostrahy na úřadech práce v České republice, kdy dbáme na ochranu pracovníků a dodržování klidu a pořádku na pracovištích, v prostorách budov i jejich okolí.

Realizovaný projekt

Syner, CL Evans, STRABAG,
Eurovia, Chládek a Tintěra

Pro stavební firmy zajištujeme fyzické střežení staveb průmyslových hal, obchvatů silnic, kamenolomů nebo firemních objektů.

Realizovaný projekt

Základní školy a mateřské školy

Pro školská zařízení zabezpečujeme dodávky a montáž bezpečnostních a kamerových systémů se službou nepřetržitého dohledu na našem pultu centrální ochrany. U vybraných škol zajišťujeme dozor na přechodech pro chodce.

Realizovaný projekt

Sítě provozoven stavebnin v České republice

Pro zákazníka zajišťujeme komplexní služby obsahující dodání, montáž a servis bezpečnostních a kamerových systémů s nepřetržitým dohledem na našem pultu centrální ochrany.

Realizovaný projekt

Sítě čerpacích stanic různých společností v České republice

Pro zákazníka zajišťujeme komplexní služby obsahující dodání, montáž a servis bezpečnostních a kamerových systémů s nepřetržitým dohledem na našem pultu centrální ochrany. Na čerpacích stanicích máme službu dohledu rozšířenou i o službu Videotíseň.

Realizovaný projekt

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy, v kombinaci se střežením elektronicky zabezpečených objektů pultem centrální ochrany.

Certifikáty, kterými disponujeme

Certifikační list komory podniků komerční bezpečnosti České republiky

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu s ISO 9001:2008

Osvědčení o managementu systému ochrany informací uplatňovaný organizací v souladu s ISO 27001:2013

Zajímá vás více?Poptejte nezávazně naše služby

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-šest:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.