Bezpečnostní systémy

Kompletní správa a certifikovaná instalace bezpečnostních systémů.

Více 731 411 689

Spolehlivá kombinace technologie a lidského dohledu

Zabezpečíme vám:

 • Malé objekty – byty, rodinné domy – už ve fázi stavby, chaty, chalupy, obchody, stánky, restaurace, bary, kanceláře.
 • Střední objekty – haly, sklady, větší firemní objekty, areály, objekty veřejné správy.
 • Velké objekty – velké firemní objekty, výrobní provozy, obchodní domy, finanční ústavy, zdravotnická zařízení, vojenské objekty, hotely, hrady, zámky.

Našim klientům nabízíme certifikovanou instalaci výše uvedených bezpečnostních systémů s příslušnou certifikací pro rizikovou skupinu norem ČSN a požadavků Asociace pojišťoven ČR. Správně realizovaná montáž vhodného systému podstatně snižuje bezpečnostní riziko a tím nastavuje i jiný úhel na vztah mezi majitelem objektu a pojišťovnou. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby od:

 1. 1

  Návrh bezpečnostních systémů včetně instalace na klíč

  Elektronické bezpečnostní systémy EZS, požární poplachové systémy EPS, kamerové systémy CCTv s možností připojení a dohledu na monitorovací centrum PCO HENIG, docházkové a přístupové systémy, instalace sledovacích systémů do vozidel s výstupem do knihy jízd.

 2. 2

  Připojení nových či stávajících bezpečnostních systémů na Monitorovací centrum PCO HENIG

  Zajistíme maximální využití funkcí bezpečnostních systémů, okamžitou informaci operátora PCO v případě vyhlášení poplachu z EZS či EPS systému a následné zajištění výjezdu zásahovou jednotkou, kontaktování zákazníka a koordinaci složek IZS.

  V případě připojení kamerových systémů nabízíme službu tzv. VIDEOVERIFIKACE = okamžitý vizuální kontakt se zabezpečeným prostorem a tím lepší možnost vyhodnocení mimořádné situace na objektu. V rámci připojení objektu provádíme vstupní revizi stávajícího bezpečnostního zařízení tak, abychom eliminovali vznik vícečetných planých poplachů, či zjistili, zda jsou funkční všechny stávající komponenty.

 3. 3

  Pravidelný servis a revize bezpečnostních systémů

  V rámci monitorovacího centra, které pracuje nepřetržitě, jsou organizovány servisní zásahy tak, že lze zákazníkům nabízet i dosažitelnost do 24 hodin na celém území ČR.

  Zabezpečení rychlé technické pomoci, záruční a pozáruční servis, řešení závad a provozních úprav na bezpečnostních systémech, konzultace, plánování oprav a výměna zařízení (po uplynutí životnosti), převzetí servisu a záruk nad výrobky dodávanými jinými společnostmi. Nepřetržitá HOTLINE technická podpora.

Námi nabízené bezpečnostní systémy

Elektronické zabezpečovací systémy

Provádíme instalace a servis moderních zabezpečovacích systémů pro domy, byty, rekreační objekty, firmy, objekty veřejné správy a průmyslové areály. S možností připojení zabezpečovacího systému na PCO HENIG.

PODROBNOSTI O SLUŽBĚ NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bezpečnostní systémy – Česká Lípa | HENIG

Kamerové systémy

Provádíme instalace a servis kamerových systémů pro domy, rodinné domy, byty, rekreační objekty, firmy, objekty veřejné správy a průmyslové areály. S možností připojení kamerového systému na PCO HENIG.

PODROBNOSTI O SLUŽBĚ NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bezpečnostní systémy – Česká Lípa | HENIG

Elektronické požární systémy

Provádíme instalace a servis požárních systémů pro domy, byty, rekreační objekty, firmy, objekty veřejné správy a průmyslové areály. S možností připojení požárního systému na PCO HENIG.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bezpečnostní systémy – Česká Lípa | HENIG

Docházkové a přístupové systémy

Dodáváme docházkové, identifikační a přístupové systémy pro bytové domy a komerční objekty. Provedeme analýzu, návrh, montáž i revizi a servis.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bezpečnostní systémy – Česká Lípa | HENIG

Perimetrické systémy

Provádíme instalace a servis moderních zabezpečovacích systémů pro domy, byty, rekreační objekty, firmy, objekty veřejné správy a průmyslové areály. S možností připojení systému na PCO HENIG. Většinou doplňkové řešení ve spojení se zabezpečovacími systémy.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bezpečnostní systémy – Česká Lípa | HENIG

Sledování a střežení vozidel – Systém ONI

Naše společnost je střediskem technické podpory a certifikovaným partnerem pro instalaci jednotek ONI systému, které slouží pro správu vozového parku – www.onisystem.cz.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Bezpečnostní systémy – Česká Lípa | HENIG

Ceník

Zajímají vás naše ceny? Prohlédněte si náš aktuální ceník

Zobrazit ceníkReferenční zakázky

Realizovaný projekt

Botanická zahrada Praha

Pro zákazníka zajišťujeme komplexní bezpečnostní služby fyzické ostrahy objektu, střežení elektronicky zabezpečených objektů pultem centrální ochrany a přepravu finančních hotovostí.

Realizovaný projekt

Okresní správa sociálního zabezpečení Teplice

Pro zákazníka zajišťujeme recepční služby a službu fyzické ostrahy, kdy dbáme na ochranu pracovníků a dodržování klidu a pořádku na pracovištích.

Realizovaný projekt

Úřad práce ČR

Pro zákazníka zajišťujeme službu fyzické ostrahy na úřadech práce v České republice, kdy dbáme na ochranu pracovníků a dodržování klidu a pořádku na pracovištích, v prostorách budov i jejich okolí.

Realizovaný projekt

Syner, CL Evans, STRABAG,
Eurovia, Chládek a Tintěra

Pro stavební firmy zajištujeme fyzické střežení staveb průmyslových hal, obchvatů silnic, kamenolomů nebo firemních objektů.

Realizovaný projekt

Základní školy a mateřské školy

Pro školská zařízení zabezpečujeme dodávky a montáž bezpečnostních a kamerových systémů se službou nepřetržitého dohledu na našem pultu centrální ochrany. U vybraných škol zajišťujeme dozor na přechodech pro chodce.

Realizovaný projekt

Sítě provozoven stavebnin v České republice

Pro zákazníka zajišťujeme komplexní služby obsahující dodání, montáž a servis bezpečnostních a kamerových systémů s nepřetržitým dohledem na našem pultu centrální ochrany.

Realizovaný projekt

Sítě čerpacích stanic různých společností v České republice

Pro zákazníka zajišťujeme komplexní služby obsahující dodání, montáž a servis bezpečnostních a kamerových systémů s nepřetržitým dohledem na našem pultu centrální ochrany. Na čerpacích stanicích máme službu dohledu rozšířenou i o službu Videotíseň.

Realizovaný projekt

Památkové objekty

Realizujeme služby fyzické ostrahy, v kombinaci se střežením elektronicky zabezpečených objektů pultem centrální ochrany.

Certifikáty, kterými disponujeme

Certifikační list komory podniků komerční bezpečnosti České republiky

Osvědčení o systému zajišťování kvality v organizaci v souladu s ISO 9001:2008

Osvědčení o managementu systému ochrany informací uplatňovaný organizací v souladu s ISO 27001:2013

Zajímá vás více?Poptejte nezávazně naše služby

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-šest:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.