Kde se nacházíte:   Úvodní stránka » Vozidla » Sledování vozidel

Sledování vozidel

Sledování vozidel

Pokud se rozhodnete využívat službu SLEDOVÁNÍ vozidel, získáte dokonalý přehled o aktuální poloze a historii pohybu a stavu svých vozidel, a to:

  • odkudkoliv, kde je možné připojit se k internetu,
  • odkudkoliv, kde je signál GSM/GPRS,
  • za nízkých počátečních i provozních nákladů.

Díky získaným informacím můžete:

  • snížit náklady správy vozidlového parku až o 20 %,
  • snadno vytvářet elektronickou knihu jízd,
  • lépe kontrolovat činnost řidičů, včetně jejich identifikace,
  • snadno rozlišovat soukromé jízdy od služebních.

DEMO přístup do sekce ONI sledování vozidel

Služba ONI SLEDOVÁNÍ vám navíc přinese možnost bezdrátového připojení zařízení s navigačním softwarem k vozidlové jednotce.

Jak služba ONI sledování funguje?

HENIG princip ONI sledování vozidel

Po instalaci vozidlové sady do Vašeho vozu (1) je vozidlo schopno přijímat data o poloze ze systému GPS (2). Poloha vozu, spolu s informacemi o rychlosti, čase, teplotě, odemčení nebo zamčení zapalování, řidiči a dalších stavech připojených vstupů, je zasílána GSM/GPRS přenosem (3) na Technologické centrum ONI (4). Informace jsou následně archivovány a poskytovány uživatelům ONI sledování (5). Uživatelé si mohou díky webové aplikaci prohlížet a editovat data z kteréhokoliv PC připojeného k internetu (6). Informaci o okamžité poloze vozidel mohou navíc získat ze svého vlastního mobilního zařízení (mobilní telefon, MDA) (7). Uskutečněné jízdy lze snadno exportovat do elektronické knihy jízd. Připojením notebooku nebo PDA s navigačním softwarem ke komunikační jednotce získá řidič pohodlnou navigaci, která zcela vyhovuje platným dopravním předpisům.

Co potřebujete, abyste mohli službu ONI sledování využívat?

Sledování vozidel

Základem je uzavření smlouvy o poskytování služeb systému ONI.
Ve smlouvě si zvolíte tarif odpovídající Vašim požadavkům a další parametry. Tarif OPTIMUM je určen zejména fyzickým osobám, tarif REAL firemním vozidlům a tarif SUPERREAL vozidlům firem s vlastním dispečinkem.

Poskytování služby ONI v zahraničí

Službu ONI Sledování vozidel nelze, vzhledem k vysokým finančním nákladům, v současnosti provozovat v zahraničí v plném rozsahu. Jednotlivé zprávy jsou po opuštění území pokrytého příslušným mobilním operátorem (při výjezdu do zahraničí) ukládány do vnitřní paměti. Po návratu ze zahraničí jsou zprávy odeslány do Technologického Centra ONI a jsou přístupné uživatelům.

Jednorázovou informaci o poloze a stavu vozidla, popřípadě informaci o změně stavu vstupů, lze získat kombinací aktivní služby ONI ROAMING SMS a aktivních doplňkových služeb ONI DOTAZ, resp. ONI SERVIS SMS.

Jak je možné si službu ONI sledování objednat?

Pokud si chcete službu ONI SLEDOVÁNÍ objednat, popřípadě chcete vysvětlit některé skutečnosti, neváhejte nás kontaktovat. Máme připravenou prezentaci všech služeb systému a dokážeme vám připravit řešení podle Vašich představ. Sjednejte si nezávaznou schůzku, při které vám zodpovíme vaše dotazy k systému a nabídneme vám zapůjčení testovací sady k otestování systému.

Soubor ke stažení: ONI sledování (velikost 1,6 MB)

Další informace o systému na středisku technické podpory Henig:
Středisko technické podpory ONI

HENIG - security servis, s.r.o.
5. května 797
470 01 Česká Lípa

Tel.: 487 883 120-1
GSM: 731 411 686
E-mail: henig@henig.cz