Kde se nacházíte:   Úvodní stránka » O nás » Profil firmy

Profil firmy

S ostrahou nejdál dojdeš

MOTTO naší společnosti, je komplexnost, systémový a profesionální přístup k zákazníkovi. Snažíme se již od počátku přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a vyhovět jeho přáním a požadavkům. Odborně mu poradíme, zkonzultujeme a následně vytvoříme nabídku a projekt.

 

O společnosti

Společnost HENIG – security servis s.r.o., poskytuje komplexní služby v oblasti ochrany osob a majetku. HENIG působí na českém trhu již od roku 1991, máme bohaté zkušenosti v bezpečnostní problematice, vysokou úroveň odborných znalostí našich zaměstnanců a mnoho spokojených zákazníků.

Cíle a podnikatelské aktivity

Vysoká kvalita nabízených služeb je zajištěna zejména plnou obchodní a technickou podporou, kterou vám naše společnost poskytuje. HENIG navíc spolupracuje pouze s renomovanými domácími a zahraničními výrobci technologií pro efektivní ochranu vašeho majetku. Projekce, realizace, servis a revize námi dodávaných zabezpečovacích systémů, které průběžně inovujeme tak, aby odpovídaly současným bezpečnostním trendům, s důrazem na individuální požadavky našich zákazníků.

Chtěli bychom se stát vaším profesionálním partnerem v oblasti ochrany osob a majetku, dále budovat širokou základnu spokojených zákazníků a neustálým zlepšováním si udržet pozici na českém trhu.

Technologické zaměření společnosti